Skaita Intelligence

Duomenų analizės įrankis “Skaita Intelligence”

Jūs eilę metų naudojate buhalterinės apskaitos programas? Jų pagalba sėkmingai sprendžiate buhalterinės apskaitos, pardavimų, gamybos valdymo bei kitus uždavinius?
· Ar jaučiate, kad vystantis verslui ir sudėtingėjant rinkai, nebepakanka informacijos optimalių sprendimų priėmimui, arba priešingai – didžiuliame gaunamos informacijos sraute sunku atrinkti pačią svarbiausią?
· Tikriausiai ne visada galite gauti informaciją reikiamu laiku ir patogioje formoje?
· Ar jaučiate, kad nevisiškai panaudojama ta galybė duomenų, kuri susikaupia registruojant duomenis Jūsų turimose programose?

Teigiamai atsakėte į didžiąją dalį klausimų? Mes Jums galime pasiūlyti programinį produktą – “Skaita Intelligence”.

Skaita Intelligence – tai įrankis, skirtas duomenų analizei, stebėjimui ir atvaizdavimui. Jo panaudojimas leis padidinti visų Jūsų turimų programų teikiamą naudą, suteiks iki šiol neturėtą lankstumą ir galimybes greitai prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų. Sprendimo pateikimo forma – dinaminės, interaktyvios ataskaitos, pateikiamos WEB naršyklėje.

Skaita Intelligence

Išdidinti vaizdą

Dinamiškumas reiškia, kad Jūs galite keisti analizės pjūvius, rūšiuoti, grupuoti, filtruoti duomenis, analizuoti rodiklių dinamiką laike, atlikti duomenų palyginimą už pasirinktus periodus (pvz. skirtingus metus, mėnesius).
Interaktyvumas reiškia, kad ataskaitose gali būti sukurti laukai, į kuriuos įvedami duomenys, neapdorojami esamose sistemose.

Skaita Intelligence

Išdidinti vaizdą

Informacija pateikiama lentelių ir grafikų pavidalu. Ataskaitoms reikalingi duomenys automatiškai surenkami iš visų Jūsų naudojamų informacijos šaltinių – pvz. iš buhalterinės apskaitos programos ir Excel lentelių.
Taip pat galima surinkti duomenis iš kelių duomenų bazių, kuriose apskaitomi Jūsų įmonės filialai ar susijusios įmonės. Galime pasiūlyti standartinius sprendimus (ataskaitas), sukurtus šio įrankio pagalba, o taip pat greitai pritaikyti įrankį prie Jūsų specifinių poreikių.

Skaita Intelligence

Išdidinti vaizdą

Išsamesnis “Skaita Intelligence” aprašymas

“Skaita Intelligence” funkcijos ir reikalavimai sistemai